Hakkımızda

Sağlık bir yaşam ve kaliteli toplumun inşasında en önemli faktörlerden biri hijyendir. Kişisel temizliğe verdiğimiz önem, yaşam alanlarımızın hijyeni ve çevre temizliği birey ve halk sağlığının dikkate alındığı anlamına gelir. Aras kimya olarak temizliğin hafife alınmayacak bir konu olduğunun bilinciyle hayatımızı kaliteli hale getirecek temizlik ürünlerinin daha kolay yoldan topluma ulaşması, güvenilir ve sağlıklı temizlik ürünlerinin halkla buluşma idealiyle çıktık yola.

Ürün gamımızda bulunan kişisel bakım ürünleri, mutfak temizlik ürünleri, endüstriyel mutfak temizlik ürünleri, endüstriyel halı temizlik ürünleri, genel temizlik ürünleri ve oto bakım ürünlerini İSO-9001, İSO 14001, İSO 10002, İSO 45001 belgeleri doğrultusunda kalite standartlarından ödün vermeden ve sürekli sektörümüzdeki yenilikleri takip eden AR-GE çalışmalarımız doğrultusunda özenle üretmekteyiz.

Ürünlerimizi farklı ve avantajlı kılan en önemli özelliklerden biri üretimde doraclean ve missporyl kullanmamızdır. Doraclean ve missporyl, muadil kimyasallara göre daha az miktarda kullanılır ve su ile kolayca çözülür. Aynı zamanda kokusuzdur, yanıcı özelliği bulunmamaktadır ve daha az su kirliliğine neden olmaktadır. Bu özellikleri ile tüm ürünlerimiz çevre ve insan dostudur.

Aras Kimya olarak yüklendiğimiz misyon eşliğinde bu gün ürünlerimizi ülkemizin dört bir yanına özenle ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor ve sektörümüze getirdiğimiz öncü yeniliklerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Temizlik sektörüne insan ve çevre dostu ürünler kazandırarak halk sağlığını muhafaza etmek ve kaliteli yerli ürünleri vatandaşlarımızın hizmetine sunmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Temizlik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek her geçen gün büyümesini devam ettiren ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörüne yön veren bir firma olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Hedefimiz

Flone provide how all this mistaken idea of denounc pleasure and sing pain was born an will give you a ete account of the system, and expound the actual teangs the eat explorer of the truth.